Štíhlá a krásná....


Galvanická žehlička-NUSKIN (USA)

Účinný přístroj , který účinně omladí pleť, aniž by jste podstupovala chirurgické zákroky. Pracuje na principu pozitivního a negativního galvanického proudu. Galvanická žehlička je profesionální svojí schopností si sama analyzovat stav pleti a poté nastavit vhodnou intenzitu ošetření galvanickým proudem.

Při žehlení dochází ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova, rozproudí se lymfa, vyčistí a zprůchodní se póry, odstraní se toxiny. Pleť se již po prvním žehlení výrazně omladí a rozzáří. Zároveň dochází ke sjednocení tónu pleti o jeden odstín, zmírní se tmevé kruhy a váčky okolo očí.Samotný zákrok ja samozřejmě bezbolestný a trvá pouze 10 minut ve dvou pětiminutových fázích.

Ošetření galvanickou žehličkou

Ošetření galvanickou žehličkou se doporučuje dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce, jako intenzivní kůru. Velmi osvědčeným způsobem je zintenzivnit klasické kosmetické ošetření galvanickou žehličkou jedenkrát za měsíc. Záleží na vašich konkrétních potřebách, zda zvolit intenzivní kůru, či si zpříjemnit a zintenzivnit pravidelné kosmetické ošetření v salónu.

Působení galvanické žehličky:

·         okamžité vyhlazení vrásek, díky síle kolagenových peptidů

·         revitalizace pleti

·         vypnutí pleti

·         oživení pleti

·         odstranění toxinů

·         povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě

·         pleť je čistá a hladká

·         je výrazně hydratovaná a vyživená

·         je prokrvená zevnitř

CENÍK:GALVANIZACE SAMOSTATNĚ...280 kč

          GALVANIZACE VČETNĚ  60 MINUTOVÉHO KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ ....680 kč