Štíhlá a krásná....


enzymatický peeling...výborný a šetrný na vrásky a akné!!!

KOMBINACE ENZYMŮ A AHA KYSELIN           
 
                                          
2 in 1,  pH 3,0 - 3,6

Nové inovativní složení spojujicí enzymatický peeling a ovocné AHA kyseliny v jeden produkt.  

Jemný fluidní peeling 2 in 1 kombinující primární enzymatické exfoliační složky (papája, ananas) se sekundární AHA ovocnou kyselinou jablečnou a kyselinou mléčnou. Vhodný pro všechny typy pleti vyjma hypercitlivé!


Výhody

  jemná forma peelingu, kterou lze použít u všech typů pokožky
  mnohem šetrnější k pokožce (oproti dosud používaným přípravkům tohoto druhu)
  žádné viditelné známky olupování kůže
  viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury
  redukce akné a sjednocení tónu pleti
  snížené riziko kožní reakce
 Co je Enzymatický AHA Fruit Peel FOR LIFE & MADAGA?
Jedná se o peeling, který obsahuje enzymy z extraktů (papája, ananas) a nízkou koncentraci AHA kyselin (jablečnou a mléčnou). V rámci použití tohoto peelingu nedochází k výraznému olupování a není tedy nutná žádná rekonvalescence.

Enzymy
Odstraňují z pleti přebytečný maz, zrohovatělé buňky a kožní nečistoty. Jsou vhodné pro intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti. Jejich efekt je založen na přirozeně získaných enzymech papainu (extrakt papája)
a bromelinu (extrakt ananas).
Účinek: buňky stratum corneum (nejvyšší vrstva pokožky) jsou spojené proteiny. Při enzymatické hydrolýze těchto proteinů se uvolňují odumřelé buňky a odstraní se z povrchu.

Ovocné AHA kyseliny
Jsou získané převážně z ovoce a zeleniny. Nejtypičtějšími zástupci jsou zde kyselina jablečná nebo mléčná. Tyto kyseliny jsou netoxické a v malém množství (cca do 5%) nezpůsobují kožní reakce. Vyšší koncentrace těchto
a dalších AHA kyselin jsou vhodné pro ošetření dermatologem!
Kyselina mléčná je přítomna v kyselém mléce či zelí, vzniká jako produkt metabolismu cukrů. Kyselina jablečná je nejrozšířenější rostlinná kyselina, vyskytuje se v ovoci.

ENZYMATICKÝ PEELING...včetně 60 minutového kosmetického ošetření včetně čištění ultrazvukovou špachtlí ,masáže,masky,úpravy obočí,barvení řas i obočí,epilace chloupků v obličeji dle potřeby a aplikace enzymatického peelingu....580 Kč