Štíhlá a krásná....


Co je dermarollerová mezoterapie?

 

Mezoterapie redukuje a zpomaluje proces stárnutí pokožky, je zcela ideální právě pro stárnoucí pleť. Její základní účinek je regenerace a hydratace pleti, vyhlazení jemných vrásek, zlepšení vzhledu a kvality pokožky.

Mezoterapie je metoda, při které se do pokožky a střední vrstvy kůže ( škáry) vpravují různé účinné látky, nejčastěji kyselina hyaluronová. Provádí se pomocí dermarollerolu. Jde o váleček pokrytý množstvím titanových mikrojehliček, jejichž pomocí dochází k jemné traumatizaci povrchu kůže. Tyto drobné vpichy usnadňují průnik účinných látek do hlubších vrstev kůže. Dále tato mechanická mikrotraumatizace aktivuje novotvorbu kolagenu, což vede k rejuvenaci ( omlazení) a postupnému vypínání jemných vrásek i jizviček.

Předpokladem úspěchu terapie je opakování zákroku. Doporučujeme 3 ošetření v intervalu 6ti týdnů.

Výhodou této metody je minimální doba rekonvalescence – mírné zarudnutí a otok po zákroku mizí většinou do 1 až 2 dnů v závislosti na délce použitých jehliček ( 0,5 mm). Také nutnost fotoprotekce není tak striktní jako po laserových zákrocích , takže zákrok lze provádět i v letních měsících.

Dermarolerová mezoterapie včetně 60  minutového kosmetického ošetření s masáží... 680 kč