Štíhlá a krásná....


Co je to chemický peeling a k čemu slouží?

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se slouží k odstranění akné, projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.
Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem naneseme směs pomocí štetečku na obličej - samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

V závislosti na hloubce narušení pleti a podle zvolené koncentrace a délky působení dělíme chemický peeling na povrchový, středně hluboký, hluboký.Pro docílení dokonalého efektu je třeba chemický peeling  opakovat 3-6krát v intervalu 2-4 týdnů.

            

Cena aplikace chemického peelingu včetně  60 minutového  kosmetického ošetření s masáží .......680 Kč