Štíhlá a krásná....


Bílkovinná proteinová dieta-nově u mě v salónu

Pokud chcete zhubnout...konzulatce zdarma

  • bez jojo efektu
  • s opravdu chutnými jídly
  • přednostně na úkor tukové tkáně
  • bez pocitu hladu, únavy a slabosti
  • pod dohledem odborníka

Čtyři fáze proteinové diety MEDIDIET®

 

Několik desetiletí lékařské praxe potvrdilo optimální klinický efekt bílkovinné diety, pokud je tato rozdělena do čtyř po sobě následujících fází, kterými musí každý pacient bezpodmínečně projít.

V klasickém protokolu tedy sestává ze čtyř za sebou jdoucích etap, z nichž každá následující má oproti té předchozí trvat dvakrát delší dobu. Níže je pro ilustraci uveden schematický popis jednotlivých fází (terapeut se může od uvedeného postupu odchýlit).

1. Fáze

NAHRAZENÍ 4 PRAVÝCH JÍDEL 4 PROTEINOVÝMI JÍDLY MEDIDIET® + POVOLENOU ZELENINOU .
OBVYKLÁ RYCHLOST HUBNUTÍ U JINAK ZDRAVÝCH JEDINCŮ: 5 - 7 KG ZA MĚSÍC.

Spočívá v úplné náhradě „pravých“ jídel instantními bílkovinnými pokrmy MEDIDIET®, přičemž je třeba dodržovat poměr 50 : 50 mezi slanými a sladkými příchutěmi, ke kterým se povinně konzumují povolené druhy zeleniny (některé v neomezeném množství). Všechny „sladké“ potraviny (s výjimkou sladkých příchutí instantních proteinových jídel MEDIDIET®) jsou striktně zakázány (včetně ovoce a nepovolených druhů zeleniny s vysokým obsahem sacharidů). K navození tzv. ketózy je třeba organizmu dodat bílkoviny v dostatečném množství (cca 90 g za den). Délku první fáze zásadně určuje terapeut. Zajistí vám rychlý úbytek přebytečných kilogramů, přičemž redukce hmotnosti jde především na úkor tukové tkáně (objektivizuje se měřením na bioimpedanční váze).

* V nabídce přípravků MEDIDIET jsou zastoupené i tzv. prvofázové tyčinky. Ty lze používat i během striktní první fáze.

2. Fáze

NÁVRAT K JEDNOMU „PRAVÉMU“ JÍDLU BOHATÉMU NA BÍLKOVINY, TEDY 3 PROTEINOVÁ JÍDLA MEDIDIET® + POVOLENÁ ZELENINA + 1 PRAVÉ JÍDLO ZE SEZNAMU.
OBVYKLÁ RYCHLOST HUBNUTÍ U JINAK ZDRAVÝCH PACIENTŮ: 3 - 5 KG ZA MĚSÍC.

Povinně následuje po fázi 1. Váš terapeut může, s přihlédnutím k vašemu způsobu života či zdravotního stavu, doporučit zahájení redukční kúry rovnou fází 2 (tedy bez předchozí fáze 1). Individuálně ji přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Tato méně náročná fáze pak může trvat dlouhodobě (i mnoho týdnů či dokonce měsíců). V podstatě jde o pokračování bílkovinné diety z 1. fáze s tím rozdílem, že je jedno bílkovinné jídlo MEDIDIET® nahrazeno jedním „pravým“ hlavním jídlem s vysokým obsahem bílkovin a minimálním obsahem tuků (například libové drůbeží maso bez kůže, netučné ryby, tofu, mořské plody). Od 2. Poloviny 2. fáze může být jedno sladké instantní jídlo nahrazeno proteinovou tyčinkou* MEDIDIET

3. Fáze

POZVOLNÝ NÁVRAT K SACHARIDŮM, TEDY 2 PROTEINOVÁ JÍDLA MEDIDIET® + POVOLENÁ ZELENINA + 2 PRAVÁ JÍDLA, Z NICHŽ JEDNO JE JIŽ S PŘÍLOHOU /BRAMBOR, RÝŽE, PLÁTEK CELOZRNNÉHO CHLEBA, ATP.
OBVYKLÁ RYCHLOST HUBNUTÍ U JINAK ZDRAVÝCH JEDINCŮ: 1 - 2 KG ZA MĚSÍC.

Opět trvá dvojnásobně dlouhou dobu oproti fázi číslo 2, po které povinně následuje. Jejím cílem je nadále dodržovat velmi omezený přísun tuků a klienta postupně navykat na pozvolný návrat složených sacharidů do jídelníčku (tedy nikoliv ve formě rafinovaného cukru, nýbrž v podobě potravin, které sacharidy obsahují, zejména tzv. „škrobovin“ /brambory, rýže, luštěniny/, sladších druhu zeleniny či ovoce). Může trvat i mnoho měsíců. Povolena jsou již 2 „pravá“ hlavní jídla s vysokým obsahem bílkovin a minimálním možným obsahem tuků. Její možnou modifikací je zavedení „pravé“ snídaně a jednoho „pravého“ hlavního jídla. Přílohy i potraviny s obsahem sacharidů zavádíme do jídelníčku velmi opatrně (např. 2 ks menších brambor k jednomu ze dvou hlavních jídel NEBO jeden ks celozrnného pečiva za den NEBO 1ks ovoce denně jako dezert). V této fázi již může být jedno sladké instantní jídlo nahrazeno jakoukoliv proteinovou tyčinkou MEDIDIET®. V této fázi rovněž zavádíme do týdenního programu klienta PRAVIDELNÝ POHYB (alespoň 2 – 3 x týdně!).

4. Fáze

VYVÁŽENÁ STRAVA NA ZÁKLADĚ NOVÝCH STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ,TEDY 1 PROTEINOVÉ JÍDLO MEDIDIET® + 3 PRAVÁ JÍDLA + VEŠKERÁ ZELENINA + OVOCE DENNĚ.
OBVYKLÁ RYCHLOST HUBNUTÍ U JINAK ZDRAVÝCH PACIENTŮ: 0 KG ZA MĚSÍC.

Pacient již žije v podstatě zdravě. Nepřejídá se, jí pravidelně 3 – 4 x denně, nejí na noc, definitivně se vzdal konzumace pro organismus bezcenných, toxických či návykových látek (nasycené tuky, rafinovaný cukr, chemicky upravované potraviny, tvrdý alkohol). Dává přednost biopotravinám stejně jako celozrnnému pečivu, nekouří, kvalitní alkohol užívá velmi střídmě a zásadně s jídlem. Potraviny co nejméně ničí vařením při vysokých teplotách. Před tím, než si cokoliv dá do úst, si pokládá otázku: Je to mému organismu k něčemu dobré? Tento životní styl mu musí být příjemný a on se u toho musí cítit dobře. Ve čtvrté fázi je vhodné konzumovat instantní bílkoviny již jen v množství 1 -2 proteinových jídel denně (včetně tyčinky), obvykle jde o proteinovou snídani a případně o odpolední svačinu. Pokud je to nutné, je již možné umírněně sladit medem, stévií nebo třtinovým cukrem.

Čtvrtá fáze je tak de facto doživotním programem pro pacienty, kteří měli v minulosti problém s nadváhou či o

  • MĚSÍCŮ6
  •  
  • REDUKCE38 kg
  •  
  • CÍLOVÁ VÁHA70 kg

Centrum Medidiet jsem navštívila hlavně ze zdravotních důvodů, ale také proto, že jsem už neměla svou váhu pod kontrolou. Věděla jsem, že nějakou dobu před mou redukcí, navštěvovala Medidiet moje bývalá spolupracovnice a velmi úspěšně. Zhubla tehdy 30kg a všichni ji to záviděli. Mým problémem byla špatná životospráva-málo jídla přes den a dost večer. Navštívila jsem tedy Medidiet-paní Špaňhelovou, protože jsem věděla, že to sama nezvládnu. Ani jsem netušila, že s jídly Medidiet půjde hubnutí tak snadno. Zhubla jsem 38kg. Můj vysoký tlak 185/105 se snížil na110/70, na téměř ideální hodnoty. Naučila jsem se správně jíst i pít v průběhu celého dne.

Na závěr bych chtěla poděkovat paní Špaňhelové, která mi při redukci pomáhala, byla vždy vstřícná a ochotná a to i po telefonu, mohla jsem ji zavolat kdykoliv, když jsem si nevěděla rady. Děkuji a kdo chcete zhubnout neváhejte, opravdu to funguje. Libuše Z

VÍCE NA WEBU MEDIDIET.CZ